Leasing Olszyna   zadzwoń 887332665

Leasing Olszyna zadzwoń 887332665

30 października 2019 0 przez Doradca Portalu

Leasing to bardzo specyficzny sposób nabycia określonych przedmiotów. Łączy w sobie dwa aspekty: pożyczki i wynajmu.
Przedmiot, który leasingujesz w trakcie umowy nie przechodzi na twoją własność, masz prawo korzystania z niego, tylko w umówionym okresie.

Leasing Olszyna

 

 

Najczęściej leasing kojarzony jest z autami, chociaż wszelkie rzeczy, które są Ci potrzebne w trakcie prowadzenia działalności możesz mieć, za pomocą tej metody. Młode firmy mogą otrzymać leasing już w pierwszym dniu prowadzenia działalności. Najprościej będzie przejeść się do firmy leasingowej, aby w biurze uzgodnić, który wariant będzie dla ciebie najkorzystniejszy.

 

zloz wniosek

 

W prosty sposób skonsultujesz się z agentami, z którymi łatwo skontaktujesz się za pomocą prostej ankiety, zamieszczonej w Internecie, korzystając z połączenia z infolinią czy wysyłając sms. Po prostu, możesz umówić się na spotkanie z doradcą kredytowym pracującym w firmie leasingowej, które mają biura w całej Polsce.

 

W czasie rozmowy otrzymasz pełną informację, dotyczącą koniecznych dokumentów (a niewiele ich potrzeba) i przedstawi, konkretne propozycje najkorzystniejszego dla ciebie rozwiązania. Nieważne, z której z dostępnych form leasingu skorzystasz, optymalizacja Twoich podatków będzie widoczna. Wydatki ponoszone z tytułu leasingu, zliczamy z pozostałymi kosztami i o tyle mniejszy, płacimy podatek od dochodu. Kontakt z agentem, który dokona analizy sytuacji majątkowej i podatkowej, prowadzonej przez Ciebie firmy, na pewno pozwoli na wybór optymalnego rozwiązania.

Bezdyskusyjnym walorem leasingu jest fakt, że jest zdecydowanie prostszy do otrzymania niż kredyt bankowy. Wszystkie procedury są maksymalnie uproszczone . Dla osób prowadzących niewielkie firmy, zwłaszcza, gdy dopiero zaczynają, to ogromne ułatwienie. Szczególnie ważne jest, że nie są konieczni dodatkowi żyranci czy poręczenia.

 

W tej formie, można kupić, nie tylko, zwykły samochód, ale wyposażenie i auta dostawcze, a również, sprzęt potrzebny na budowie czy do wyposażenia gabinetów medycznych. Jeśli chodzi o samochody,kolejnym plusem jest, że to firma leasingowa ma dbać o odpowiedni serwis i pakiet ubezpieczeń. Działanie jest proste. Dokonujesz wyboru auta, ustalasz warunki finansowania, wypełniasz formularz zdalnie lub omawiasz warunki umowy z pośrednikiem i
swobodnie dysponujesz nowym autem. Korzyści płynące z tych działań są bezcenne. Oszczędzasz swój czas, bo Twoja wizyta w salonie i ustalanie ceny nie jest konieczne. Masz też gwarancję, że uzyskujesz najniższą możliwą, której przy zakupie indywidualnym z pewnością byś nie uzyskał. Dysponujesz autem z salonu, a pieniądze wydane na jego bieżące utrzymywanie, wydajesz tak samo, jakbyś ponosił kolejną, stałą, opłatę abonamentową.

Ty tylko tankujesz, nad wszelkimi sprawami technicznymi sprawuje pieczę firma leasingowa, która rozlicza się z serwisem bezgotówkowo. Prawidłowo opracowane ubezpieczenia gwarantują Ci auto zastępcze, w przypadku kolizji, czy zapewniają pokrycie straty wpłaconych rat, w przypadku kradzieży. Niewątpliwy atut to że nie masz obowiązku kupienia samochodu, który leasingujesz. Tak więc, sprzedaż samochodu i uzyskanie korzystnej ceny również nas nie dotyczą.

Możesz bać się o to, czy w trakcie całej umowy uda Ci się utrzymać płynność finansową masz dwa rozwiązania. Możesz zdecydować się na zakup auta używanego. Nie wszyscy wiedzą, że możliwe jest pozyskanie leasingu na auto używane, a firmy takie, jak Leasing Olszyna oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy wystawiając samochody na aukcjach. Możesz nie niepokoić się, jeśli decydujesz się na nowe auto.

 

Jeśli w twoim życiu pojawi się jakiś problem z dostępnością gotówki, możesz negocjować warunki umowy. Sytuacja każdego klienta rozpatrywana jest indywidualnie. Nie wszyscy wiedzą, że leasing to forma dostępna osobom fizycznym. Każdy, kto chce może wykorzystać leasing jako alternatywę dla kredytu.

Procedura jest bardzo podobna, jak w sytuacji, gdy o leasing występuje firma. Podpisujemy umowę, w myśl której, leasingodawca nabywa samochód, którym jesteśmy zainteresowani, a my użytkujemy je, pod warunkiem terminowej spłaty rat. W zawartej umowie, określa się, że używamy samochodu, a jego właścicielem zostaniemy, gdy umowa się zakończy. Oczywiście, nikt nas nie zmusza odkupu auta.

Firma Leasing Olszyna wymaga od nas przedłożenia określonych zaświadczeń: dowodu osobistego, zaświadczenia o dochodach, wyciągu z konta.

Leasingodawca będzie od nas wymagał wykupienia ubezpieczenia. W tym momencie, poza wygodą rozwiązania, niewątpliwym atutem jest fakt, że leasing nie powoduje konieczności zgłaszania do banku, nie zmniejsza więc naszej zdolności kredytowej. Jest to więc bardzo wysoka korzyśćjeśli planujemy zaciągnąć kredyt np. hipoteczny.

Leasing Olszyna

 

Zobacz również Leasing uproszczony

0 0 votes
Daj Ocenę