Lekcja Geografii W Szkole Zakończona Niezłym Ruchaniem

Lekcja Geografii W Szkole Zakończona Niezłym Ruchaniem

3 stycznia 2022 0 przez Doradca Portalu

Lekcja Geografii W Szkole Zakończona Niezłym Ruchaniem

Kto powiedział, że nauka w szkole nie może być przyjemna i lekka? Ta lekcja geografii zapadnie mi w pamięć na długo. Miałam uczyć się położenia rzek i jezior a Azji, a zostałam dosłownie zalana całkiem innymi informacjami… Najwidoczniej byłam grzeczną i pojętną uczennicą, dzięki czemu zasłużyłam od nauczyciela na prawdziwą nagrodę. Czy teraz zdałam klasówkę na ”6”? Jeśli nie, muszę powtórzyć nieco materiału.

Może mi w tym pomożesz?

Chętnie przyjmę korepetycje, dzięki którym przy następnym odpytywaniu przy tablicy będę mogła pokazać więcej swoich walorów. Czy zadzwonisz do mnie i zostaniesz moim sex-nauczycielem?

Lubisz blondynki? Jestem nieśmiałą dziewczynką z jasnymi włosami, która jeszcze nie ukończyła szkolnej nauki. Bardzo zależy mi na dobrych stopniach w szkole i zadowoleniu mojego nauczyciela, dlatego szukam ostrych korepetycji, które ukażą mi wytrysk na twarz czy ssanie parówki na najwyższym poziomie. Muszę dbać o to, by mój nauczyciel był ze mnie cały czas zadowolony! Możesz pokazać mi, jak wygląda ostry sex, po którym będzie bolała mnie cipka? Zapewniam Ci, że dobrze zapłacę za każdą lekcję i użyczę C swojego ciała z najwyższą ochotą. Nie widzę przeszkód, byśmy powtarzali nasze lekcje regularnie. Sądzę, że z każdym spotkaniem będzie nam szło coraz lepiej, a twój wytrysk będzie naprawdę obfity, jak lubię.

Nie jestem taka, jak inne nastolatki w moim wieku, mam całkiem inne zainteresowania i potrzeby. Lizanie cipki to coś, czego jeszcze nikt mi nie pokazał. Wstydzę się poprosić o to nauczyciela geografii i boję się, jak mam się wtedy zachować. Czy pokażesz mi jak wyliżesz moją szparkę, zanim zagłębisz się w niej kutasem? Zapewne zrobi się szybko mokra i bardzo chętna, dlatego od razu pozwolę Ci wejść w nią bardzo głęboko, aż po samą nasadę drągala. Jeszcze nikt nie pokazał mi, na czym ma polegać lizanie cipki, a moja szparka widziała to tylko na filmikach, które oglądam w ukryciu. Robi się wtedy mokra i muszę sama dawkować sobie rozkosz zręcznymi paluszkami… Chciałabym doświadczyć dotyku męskiego języka – już wyobrażam sobie rozkosz, jaką możesz mi tym przynieść!

Wytrysk na twarz to kolejny punkt naszych korepetycji. Wiem, że możesz posuwać mnie ostro, ale wcale nie musisz do samego końca. Chętnie zobaczę, jak to jest przyjąć spermę na twarz i po kilku razach na pewno nauczę się trafiać wytryskiem do ust i połykać spermę ze smakiem. Słyszałam, że to świetna maseczka, która poprawia wygląd skóry. Sprawdzimy to razem? Zadzwoń, a umówimy się na pierwsze korepetycje. W tym tygodniu mam kilka wolnych popołudni, dlatego możemy rozpocząć naszą wspólną naukę od zaraz! nie pozwól na to, by sperma się marnowała – znajdziemy na nią miejsce w mojej cipce, na twarzy i w ustach.

Jeśli pokażesz mi wszystkie sex triki, które będę mogła w przyszłości wykorzystać, na pewno zapłacę Ci moim pięknym i ponętnym ciałem. Dzięki zdobytej wiedzy zaprezentuje nauczycielowi wszystkie moje walory i w końcu zaliczę egzamin! Może chciałbyś się do nas przyłączyć? Co powiesz na to, że przedstawię Cię mojemu nauczycielowi geografii i na wspólnej lekcji będziecie mnie wspólnie posuwać? Jednego może obsłużyć moja szparka, drugiego usta – w końcu w wytrysk na twarz będzie moją specjalnością! Zadzwoń do mnie i umówmy się na korepetycje – moja cipka chętna na ruchanie już nie może się doczekać!

0 0 votes
Daj Ocenę